Wirtualna Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart


#1 2008-11-14 18:28:07

Katherina Elite

Gryffindor

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 12
Punktów :   

Regulamin

No więc tak zasad jest tylko kilka.

~Piszemy w 3 osobie liczby pojedyńczej.

PRZYKŁAD 1:

Katherina weszła do salonu - Ładnie tu - powiedziała po czym usiadła na kanapie

PRZYKŁAD 2: (ponieważ mogą też myśleć)


Po chwili Katherina pomyślała *Dlaczego tutaj nikogo nie ma* westchęła

KONIEC PRZYKŁADÓW

~Nie jest to zwykła szkoła Magii i Czarodziejstwa nie zdobywa się tu żadnych rang tylko i wyłącznie punkty dla domów.


~Każdy uczeń umie zaklęcia takie jakie są mu w danej chwili potrzebne ( te podane w książce , ale także wymyślone przez nas), czyli wolna wola co do czarów,i nie trzeba nazywać tych czarów tylko

PRZYKŁAD:

Katherina wyczarowała sobie butelkę Ognistej Whisky i przywołała zaklęciem swojego kota.

KONIEC PRZYKŁADU

Wystarczy opisać działanie danego zaklęcia. Wszystkie oprócz czarów z Czarnej Magii są dozwolone.

~Zasady kultury na forum czy też inne w granicach rozsądku. Nie mam zamiaru karać za wulgaryzmy czy sceny erotyczne czy inne tego typu zachowania. To jest originalny Hogwart wszystko można robić.

~Co do nauki. Może kiedyś nastąpi kiedy, nie wiem, czytać ogłoszenia.

~Szanujemy się nawzajem, nie obrażamy się, każdy jest inny i ma prawo robić co uważa za słuszne.

~Forum rozgłaszamy i reklamujemy, gdyż im więcej użytkowników tym lepsza zabawa.

~Avatary. Każdy POWINIEN go mieć. I na nim powinna być przedstawiona jego postać.

~Nick powinien zawierać IMIĘ i NAZWISKO. Oczywiście zmyślone, albo zapożyczone z książki.




ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY W RAZIE JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW ZGŁASZAĆ SIĘ DO MNIE

Katherina

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl